فروش آنلاین برنج

فروش آنلاین برنج

در مورد فروش آنلاین برنج چه می دانید؟ اگر صاحب این کسب و کار اینترنتی می باشید، راه های مختلف را در جهت بیشتر شدن فروش آنلاین سایت، آزمایش کرده اید؟ اگر راه های مختلف را سنجیده اید حتما به این نتیجه می رسید که راه صد در صدی برای رسیدن به فروش آنلاین برنج بیشتر وجود ندارد و انجام راه هایی که برای دیگر سایت ها، سود آوری داشته شاید برای سایت شما همان موفقیت تکرار نشود. اما امروز قصد داریم روش هایی را مطرح کنیم که نسبت بهتری از فروش آنلاین برنج را در اختیار ما قرار می دهد، همانطور که گفته شد انجام این روش ها تنها یک آزمایش است و انجام آن ها می تواند به افزایش چشم گیری از فروش در سایت شما منجر شود و یا اتفاقی نیافتد!


از طرفی می دانیم که ذائقه ما ایرانی ها، به مصرف برنج ایرانی سازگارتر و نزدیک تر است. بنابراین به دنبال شناخت انواع برنج ایرانی مخصوصا برنج هاشمی، طارم و موارد دیگر هستیم. یکی از راههای پیشنهادی برای اینکار مراجعه به مقاله های مرتبط و مندرج در سایت روزمان و نهایتا خرید اینترنتی برنج ایرانی  ( خرید برنج هاشمی ) می باشد .

تبلیغ تک محصولی در صفحه اصلی

خیلی از سایت های فروش آنلاین برنج بزرگ مانند سایت روزمان که یک سایت فروش اینترنتی برنج می باشد، با حفظ کیفیت و  ارائه محصولات متنوع (برنج های مختلف ایرانی) برای جلوگیری از عدم تمرکز مشتریان به چند محصول مشابه، محصول برتر خود را در صفحه اصلی سایت قرار می دهند. اجرای این روش یعنی معرفی کردن یک محصول می تواند به مشتریان، انگیزه بیشتر و بهتری را برای خرید ایجاد کند.

قرار دادن تیترهای جذاب

روزمان - فروش آنلاین برنج - 1


شاید اولین صحنه ای که کاربر پس از ورود به سایت شما خواهد دید، تیترهایی است که شما در صفحه ی اصلی سایت فروش آنلاین برنج خود استفاده کرده اید. یک تیتر جذاب باعث می شود که کاربر به خواندن ادامه مطالب سایت شما سوق داده شود. برای مثال یک سایت فروش آنلاین برنج می تواند با تیتر جذاب روش های تشخیص برنج ایرانی با کیفیت، خواننده را برای ادامه فعالیت در سایت تشویق کرده و به خرید از سایت فروش آنلاین برنج شما منجر شود، برای مثال عنوان جذاب مطرح شده در سایت روزمان حکایت از دغدغه ای می کند که اکثر مشتریان برای خرید برنج ایرانی با آن رو به رو می شوند که در صورت عدم آگاهی از روش های تشخیص، خریدشان را سخت تر می کند.
 
 

ارائه مقالات مرتبط

زمانی محصول شما فروش بیشتری خواهد داشت که شما بتوانید با ارائه مقالاتی، مشکلات و مسائل مبهم مشتریان را مطرح کنید و با پیشنهاد دادن راه حل هایی بتوانید در جهت رفع آن مشکلات عمل کنید. در سایت فروش آنلاین برنج روزمان با خواندن مقالات آموزشی مختلف درباره فروش آنلاین برنج و با داشتن اطلاعات کافی می توانید با بهترین روش های تشخیص، بهترین محصول را خریداری کنید.

به وجود آوردن حس اعتماد در مشتریان

روزمان - فروش آنلاین برنج – 1


در مقاله های پیشین به صورت مفصل در مورد روش های مختلف به وجود آمدن اعتماد صحبت کردیم، یکی از مهم ترین قسمت های یک سایت فروش آنلاین برنج و یا محصول، جلب توجه و در ادامه آن اعتماد سازی است در میان این حجم از سایت های فروش آنلاین برنج که با انجام مقررات و ضوابط محصولات خود را می فروشند و نیز سایت هایی که صرفا جهت کلاهبرداری ایجاد شده اند، این حس بی اعتمادی در مشتریان به وجود می آید و نمی توانند به آسانی به سایتی اعتماد کنند. راه های مختلفی برای فروش آنلاین برنج مطرح کردیم اما امروز تنها به معرفی ۲ راه بسنده می کنیم.
 
 

قرار دادن نظرات کاربران

خود من اولین مطلبی که بعد از خواندن مشخصات محصول، ذهنم را درگیر می کند خواندن نظرات کاربران است که آن محصول را خریداری کرده اند. با انجام این روش مردم به همدیگر و در نتیجه به شما و محصولتان اعتماد می کنند. در این راستا این نکته را مد نظر داشته باشید که گذاشتن صرفا نظراتی که فقط از خوب بودن محصول شما تعریف می کند، هیچ اعتمادی را در مشتریان برانگیخته نخواهد کرد بلکه باید این نظرات با انجام توضیحاتی، چگونگی رفع و حل مشکلات آن ها با انجام این خرید را شرح دهد.

قرار دادن نمادهای معتبر و اطلاعات تماس در سایت

روزمان - فروش آنلاین برنج – نمادهای معتبر


قرار دادن آدرس دقیق شرکت و محل های فعالیت، شماره های ثابت و همراه برای انجام پشتیبانی و مجوزهای فروش و جواز کسب در صفحات سایت.
این دو روش از روش هایی است که به کاربر قدرت تشخیص را می دهد که سایت فروش آنلاین برنج شما صرفا برای کاسبی وارد فضای آنلاین شده و قصد کلاهبرداری ندارد.
 
 

در تولید محتوای متنی، مشتریان را خطاب قرار دهید نه خودتان!

در نگارش متن باید سعی شود از کلماتی استفاده کنید که کاربر را خطاب قرار می دهد و او را با متن درگیر می کند و به نوعی به او ارزش می دهد. برای مثال می تونید به جای جمله من راه های تشخیص برنج با کیفیت را می گویم از جمله جایگزین راه هایی که به شما در جهت شناخت هر چه بهتر برنج با کیفیت کمک میکند، استفاده کنید. شما با گفتن این جمله ارزش مشتریان خود را بالا برده اید، پس سعی کنید در تمامی محتوا و مقالات، کاربران را اینگونه خطاب کنید.

از ابتدا حس فروش را در کاربران ایجاد نکنید

دیدن اینکه از همان ابتدای مقاله سعی بر فروش چیزی به آن ها را دارید حس ناخوشایندی ایجاد می کند و احتمال ترک سایت را بالا می برد، چون بسیاری از کاربران به دنبال کسب اطلاعات رایگان می باشند، پس همانطور که قبلا نیز اشاره شد با قرار دادن مقالات، ابتدا آگاه سازی را انجام دهید و کم کم وارد مرحله فروش آنلاین برنج یا محصول خود شوید. حتما به فروشگاه های زنجیره ای که جدیدا بازدید زیادی داشته اند، رفته اید. در اختیار قردادن سبد در لحظه ورود در دستان شما و اینکه حتما باید شما از این فروشگاه خرید داشته باشید، حس ناخوشایندی به وجود می آورد. شاید اگر فقط در کنار شما به انجام توضیحات کاربردی محصولات به پردازند شما با خرید بیشتری از آن فروشگاه خارج می شوید.

استفاده از ویدئو

برای معرفی محصول و به تبع آن جلب اعتماد مشتری باید تولید محتوا و مقاله داشته باشید ولی در کنار آن ها با قرار دادن چند ویدئو برای مثال از عملکرد یک محصول می توانید خیلی سریعتر اعتماد کاربر را جلب کنید. با وجود ویدئو کاربر راحت تر و در زمان کم تری می فهمد که آیا واقعا محصول شما نیاز او را رفع می کند یا خیر.

تشویق کاربر به خرید لحظه ای

روزمان - فروش آنلاین برنج – 2


بعد از مطالعه و تماشای متن و ویدئوی شما و بعد از اینکه کاربر به انتهای صفحه رسید باید شرایط ترغیب و تشویق او را به خرید لحظه ای ایجاد کنید.

  • گذاشتن فروش آنلاین برنج ویژه برای مدت محدود
  • جایزه هایی برای مشتری در نظر بگیرید که همراه محصول ارسال شود.
  • برای اولین خریدکنندگان، فروش آنلاین برنج محصولتان را با قیمت پایین تری قرار دهید.

این ها روش هایی است که کاربر برای استفاده از این آفرها در همان لحظه تصمیم به خرید از فروشگاه شما را می گیرد.

مشتریان قبلی را فراموش نکنید

بعد از هر اقدامی که کاربر برای شما از قبیل خرید یا ثبت نام انجام داد نباید او را فراموش کنید و اعتماد و علاقه ای که به شما داشته را از یاد ببرید. طبق تحقیقات ارائه شده ۳۸ درصد افرادی که یک بار از شما خرید کرده اند با وجود پیشنهادی مناسب مجددا از شما خرید می کنند که با ارسال کد تخفیف فروش آنلاین برنج برای مناسبت های خاص و یا شرکت آن ها در نظرسنجی می توانید آن ها را به خریدار دائمی تبدیل کنید.

روزمان-فروش آنلاین برنج ایرانی-برنج درجه یک ایرانی

فروش آنلاین بهترین برنج ایرانی

اگر چه برنج های زیادی از استان های گیلان، مازندران، گلستان و رشت هر ساله برداشت می شود و مورد مصرف بسیاری از افراد قرار می گیرند اما برنج هاشمی یا همان برنج طارم از جمله با کیفیت ترین و معطرترین و خوش پخت ترین برنج های ایرانی بوده است که از پرفروش ترین برنج های کاشت شده در ایران برشمرده می شود. اما متاسفانه امروزه با کاشت برنج های درجه ۲ و ۳ و همچنین واردات برنج های خارجی و البته داخل نمودن هر یک از آن ها با برنج هاشمی اصل و یا سایر برنج های مرغوب ایرانی سبب شده است تا مصرف کنندگان بسیاری، در خرید برنج هاشمی و نمونه های دیگری از برنج های کاشت شمال ایران دچار چالش هایی شوند به طوری که حتی تشخیص برنج های بی کیفیت از برنج های درجه یک و مرغوب ایرانی به کاری دشوار مبدل شده است. اما متخصصین این فروشگاه با تجربه چند ساله در فروش آنلاین برنج ایرانی سعی دارند تا اصل ترین و مرغوب ترین برنج های ایرانی از جمله برنج هاشمی اصل را به دست مصرف کنندگان گرامی برسانند.

نتیجه گیری

همانطورکه در اول این مقاله نیز گفته شد برای فروش آنلاین برنج و افزایش آن راه های مختلفی وجود دارد که میزان بازدهی آن در فروشگاه های مختلف فروش آنلاین برنج، متفاوت می باشد. با گرفتاری های روزمره خانواده ها، قطعا خرید اینترنتی برنج برایشان مزیت محسوب خواهد شد و به دنبال مراکزی که در حوزه فروش آنلاین برنج، مخصوصا فروش برنج شمال فعالیت می کنند، هستند.
خیلی از صاحبان این فروشگاه ها برای رسیدن به بازدهی بهتر دو صفحه متفاوت از محصول خود ایجاد کرده اند تا متوجه شوند که کدام ورژن بهتر و بیشتر دیده شده است.

آخرین محصولات

تخفیف
در انبار موجود نمی باشد
تومان ۲۴۱,۰۰۰ تومان ۲۲۸,۰۰۰
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *