فروش اینترنتی برنج

روزمان - فروش اینترنتی برنج بدون واسطه – 1

چرا فروش اینترنتی برنج ؟ در مقاله فروش برنج سعی بر آن شد که با دانستن اطلاعات کاربردی بتوانیم اعتماد مشتریان در خرید محصول را فراهم آوریم و با دادن اطلاعات رایگان، تصمیم‌گیری راحت تری در جهت خرید بهتر ایجاد کنیم. برای همین به توضیح این محصول با ارزش و مفید، یعنی برنج ایرانی پرداختیم.
در ادامه می‌خواهیم با بررسی فروش اینترنتی برنج ، این نوع از فروش را باهم به مطالعه بنشینیم تا پاسخ سوالمان را دریافت کنیم.
اخبار و گفتگوهای مردم پر شده از بیکاری جوانان و نیازمندی به سرمایه‌ای برای شروع کسب و کار، در حالیکه امروزه خیلی ها با اعتماد بر خلاقیت ذهنیشان و تنها با استفاده از اینترنت شروع کسب و کارشان را راه‌اندازی می‌کنند. نمی‌خواهم حداقل امروز و در این مقاله که اصل موضوع، فروش اینترنتی برنج می‌باشد به کسب و کار اینترنتی و مخصوصا انواع آن ورود کنیم و همچنین مزایا و معایب آن را به صورت دقیق شرح دهیم، تنها امروز به بررسی یکی از روش‌های این کسب و کار یعنی فروش اینترنتی بسنده می‌کنیم.
توصیه ای که ما برای شما عزیزان داریم بدین گونه است که ابتدا یک گریزی به انواع برنج ایرانی که مهم ترینشان برنج هاشمی درجه یک و طارم می باشد داشته باشید، بازار هدف را بشناسین و بتوانید برای استراتژی های فروش برنج ایرانی برنامه و اهداف جامع و کارگشایی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به مقالات منتشر شده در حوزه برنج ایرانی مراجعه داشته باشید.

فواید و تمایزات فروش اینترنتی برنج

روزمان - فروش اینترنتی برنج بدون واسطه – 1


شاید تا چند سال پیش حتی فکر به فروش اینترنتی برنج و یا اینکه بدون داشتن یک مکان فیزیکی و مراجعه حضوری مشتریان بتوانیم محصول مان را به فروشیم، نا ملموس و خنده‌دار به نظر می‌رسید ولی امروزه با استفاده از اینترنت و ساختن وب‌سایت، می‌توانید محصولات شرکت خود را ۲۴ ساعته در اختیار مشتریان قرار دهید.
ولی امروزه در زمینه خرید اینترنتی برنج ایرانی استقبال چشمگیری از طرف کاربران و خانواده ها شده است که همین امر موجب ایجاد کسب و کارهای نوپا و آنلاین در این حوزه شده است.

 

برنج پر مصرف ترین محصول ایرانی          

برنج ایرانی یکی از پر مصرف ترین وعده های غذایی در ایران است به طوری که اکثر غذاهای ایرانی مانند قرمه سبزی یا قیمه و برخی دیگر از غذاهای ایرانی اغلب دارای برنج می باشند. به صورت کلی نیز مراحل کاشت، داشت و برداشت برنج بر خلاف دیگر غذاها و حبوبات از سختی های به خصوصی برخوردار است و تهیه این محصول بسیار سخت بوده و نیازمند آب فراوانی می باشد. شاید به همین دلیل است که برنج در شمال ایران که آب به وفور وجود دارد کشت می شود. در بین برنج های خارجی و ایرانی نیز برنج ایرانی از کیفیت و مرغوبیت فراوانی برخوردار است و مشتریان خاص خود را دارد. با توجه به موارد فوق نیاز به این دانستیم که فروش اینترنتی برنج را در سایت خود راه اندازی نماییم لذا در زمان خرید محصولات به کیفیت برنج ها نیز دقت داشته باشید ما محصولات برنج ایرانی مرغوب را به فروش می رسانیم.

 

فروشی با وسعت نامحدود

چقدر کسب و کار سنتی قبلی تان بزرگ بوده است؟! به وسعت یک محله، یک شهر، یک استان یا حتی یک کشور؟! با فروش اینترنتی برنج ، ویترینی به اندازه کل کشور و فراتر از مرزهای سرزمینتان داشته باشید و دیگر منتظر مشتریان محلی نباشید و انتظار شرکت‌ها و ادارات و موسسات و … را برای خرید محصولتان داشته باشید. به عنوان نمونه یک کشاورز یا تولید کننده ی برنج با بهره گیری از فروش اینترنتی برنج می تواند مرزهای فروش خودرا جابه جا و آینده ی شغلی خودرا متحول نماید.

فروشی با زمان نامحدود

در این روش از فروش نگرانی‌هایتان از بابت روزهای تعطیل و تمامی محدودیت‌های زمانی دیگر حل خواهد شد و می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه‌روز با فروش اینترنتی برنج و دیگر محصولات خود را بفروشید.
 

ارائه بهتر خدمات به مشتریان


اگر کسب و کار سنتی را تجربه کرده باشید، حتما با سوال‌های تکراری مشتریان خود و دغدغه‌های تکراری آنها مواجه شده‌اید. با فروش اینترنتی برنج و قرار دادن پاسخ سوال‌های رایج و متداول در وب‌سایت، هم در زمان صرفه‌جویی کرده‌اید و هم به موقع و در بهترین زمان و درست در لحظه‌ای که منتظر جواب می‌باشند به آنها پاسخ داده‌اید. این را بدانید هرچه مشکلات مشتریان کمتر شود، فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد. پس حتما خدمات بهتر به آنها را در اولویت کارهای خود قرار دهید. مطمئن باشید در فروش اینترنتی برنج ، هم به سوال‌های تکراری برخورد خواهید کرد پس با ارجاع همه سوال‌ها به وب‌سایت خود، همه آنها را به موقع پاسخ دهید. ضمنا با حضور پر رنگ در نظرات کاربران و استفاده از آنها، هم حس توجه را در آنها برانگیخته‌اید و هم به تبع این توجه، خدمات بهتری نسیب شان می‌کنید.

پایین آوردن هزینه

هزینه‌های شما از خرید و اجاره ملک، خودرو و لوازم اداری و سایر هزینه‌ها به طراحی یک وب سایت، تولید محتوا و اینترنت محدود می‌شود. خودتان قیاس کنید و با برآورد هزینه متوجه سطح اختلاف قابل توجی از کم شدن هزینه خواهید شد.

عدم نیاز به مکان فیزیکی

دیگر نیازی نیست در آفتاب داغ تابستان، یا در هوای سرد زمستان و آلودگی این روزها از خانه خارج شوید. سیستم خود را در هر مکانی که هستید روشن کنید و کسب کارتان را مدیریت کنید. شما می‌توانید برای فروش اینترنتی برنج در کشور دیگری زندگی کنید و انبار شما درکشوری دیگر باشد. در واقع دارید کسب و کارتان را با روش زندگیتان هماهنگ می‌کنید و نه بالعکس.

حذف واسطه‌ها

روزمان - فروش اینترنتی برنج بدون واسطه – حذف واسطه


یکی دیگر از دستاوردهای مهم فروش اینترنتی برنج ، ایجاد ارتباط مستقیم بین فروشنده و خریدار و کاهش قیمت برای مشتریان شده است. با کاهش هزینه‌های مذکور، فروشنده می‌تواند با اختصاص بخش ناچیزی از سود حاصله در هر فروش، قیمت محصول را کاهش دهد تا مشتریان بیشتری را جلب نماید. همچنین می‌تواند از سود حاصله هدایای تبلیغاتی را به همراه کالای اصلی برای مشتری ارسال نماید. یکی از دلایل اصلی فروش‌های ویژه و در اصطلاح امروزی شگفت انگیز، حتما حذف واسطه‌ها و کاهش هزینه‌های گفته شده می‌باشد.
مزایای فروش اینترنتی تنها متوجه فروشندگان نخواهد بود و این مزایا در برگیرنده خریداران نیز می‌شود.
 
 

مزایای فروش اینترنتی برنج برای خریداران

  • با جستجوی قیمت‌ها در سایت‌های مختلف، دیگر نیازی به رفتن در فروشگاههای مختلف و رسیدن به قیمت مناسب نخواهد بود و با صرف کمترین زمان، خریدار به قیمت دلخواه دست پیدا خواهد کرد.
  • عدم نیاز به مراجعه حضوری به فروشگاهها و برخورد به ترافیک، خریدن طرح‌های ترافیکی، اتلاف زمان، برخورد با هوای آلوده، برهم ریختگی اعصاب و … یکی دیگر از مزایای فروش اینترنتی برنج می‌باشد.
  • اگر شما خریداران عزیز از آن دسته از افرادی هستید که وقتی تصمیم به خرید کالایی می‌گیرید، دوست دارید در هر ساعت از شبانه روز به کالایتان دست پیدا کنید، دیگر مشکلتان با برداشتن محدودیت زمانی برطرف شده است.
  • حتما در سایت‌های مختلف فروش اینترنتی برنج محصولات، قسمت مقایسه کالاها را دیده‌اید، این دسترسی به شما امکان مقایسه قیمت کالاها بر اساس مشخصات آنها را در مدت زمان کوتاه می‌دهد.
  • بیمه بودن کالایی خریداری شده و تحویل آن در درب منزل هم در دیگر مزایایی است که با استفاده از خرید و فروش اینترنتی برنج در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

راهکار های نیل به اهداف فروش اینترنتی

روزمان - فروش اینترنتی برنج بدون واسطه – 2

اگر بخواهیم دقیق تر هدف های یک فروشگاه اینترنتی را بررسی نمائیم، به سراغ هدف اصلی آن یعنی کسب درآمد اشاره خواهیم کرد. امروزه و با افزایش میزان استفاده افراد از اینترنت، این بازار رونق پیدا کرده است. جذب مشتری در این فضای مجازی دغدغه هریک از فروشگاه ها در میان تعداد بی شمار فروشگاه اینترنتی می باشد.برای رسیدن به هدف باید سایت در طراحی، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی توجه ویژه ای داشته باشد.
با استفاده از این روش ها، فروشگاه اینترنتی در صفحات اولیه و برتر نتایج موتورهای جستجو به نمایش در می آید و نتیجه ی آن جذب مشتری و افزایش بازدید کنندگان از فروشگاه اینترنتی شما می شود. یکی دیگر از اهداف طراحی فروشگاه اینترنتی، بازاریابی از این روش می باشد. صاحبان این کسب و کارها می تونند با طراحی فروشگاه اینترنتی، حجم وسیعی از محصولات و نام تجاری خود را در کوتاه ترین زمان به تعداد زیادی از افراد معرفی کنند. این نوع ازبازاریابی کم هزینه و بسیار مناسب می باشد.
حتما بعد از خواندن این مقاله با سوالات و ابهامات متعددی روبه رو خواهید شد، به عنوان مثال شاید بگوئید برنج، کالای تزئینی منزل نیست که با استفاده از فروش اینترنتی برنج بخواهیم این محصول را تهیه نمائیم، باید کیفیت آن حتما از نزدیک تست شود، و یا اینکه در صورت عدم رضایت بتوانیم جنس خریداری شده را مرجوع کنیم و در خرید اینترنتی تضمین این کار پایین است. پاسخ به این سوال ساده است، با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی برنج که شرایط و ضوابط در آن ها قید شده است نگرانی هایتان برطرف خواهد شد. شرایطی از قبیل مدت زمان تحویل، اعتبار باربری ها، ارائه برنج به شرط پخت، قابلیت استرداد محصول، ارسال شماره سریال محصولات به سامانه پیامکی شرکت جهت اطمینان از اصالت محصول خریداری شده و درج نشان های اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی.

در ادامه با ما همراه باشید تا مهم ترین نکاتی را که هنگام فروش اینترنتی برنج را باید مد نظر داشته باشید؛ خدمت تان ارائه نماییم.

با فروش اینترنتی برنج بیشتر آشنا شوید

فروش اینترنتی برنج یکی از بهترین و آسان ترین روش ها برای خرید یک برنج و خوب و بدون دردسر است که شمارا از همه مشکلات گذشته که در خرید برنج داشتید، آسوده می کند و خرید اینترنتی لذت بخش و یادماندنی را به شما هدیه می کند.

فروش اینترنتی برنج نسبت به خرید حضوری آن مزیت های بی شماری دارد که در ادامه با برخی از آن ها آشنایتان خواهیم کرد.

یکی از مهم ترین نگرانی های مردم در رابطه با فروش اینترنتی برنج دارند، وجود آفاتی همچون شپشک یا کرم داخل برنج است؛ برخی فکر می کنند چون برنج را حضوری خریداری نمی کنند احتمال وجود آفت در آن بسیار است.

اما جالب است بدانید که آمار وجود آفت هنگام فروش اینترنتی برنج نسبت به خرید و فروش حضوری آن بسیار کمتر است و کاملا به نفع شماست که فروش اینترنتی برنج را انتخاب نمایید.

 برنج محصولی حساس و آسیب پذیر است و اگر کمی بی مهری ببیند؛ فورا از بین می رود و دیگر قابل استفاده نخواهد بود؛ در پروسه فروش اینترنتی برنج ، این محصول به بهترین حالت ممکن نگهداری می شود و مطمئن باشید که برنج مد نظر شما در مکانی خشک و خنک نگه داری شده و هیچ گونه رطوبت و گرمایی به بافت حساس برنج نرسیده است.

یکی از مهم ترین نکات موجود در هنگام فروش اینترنتی برنج قفسه هایی است که برای نگهداری برنج تعبیه شده است؛ فروشندگان اینترنتی برنج بیش از هرکسی به سالم بودن این محصول خوش عطر و بو اهمیت می دهند.

آن ها برای عدم نفوذ سوسک ها، موش ها و سایر حشرات که ممکن است برنج را تهدید کنند؛ آن را در قفسه هایی بلند تر از سطح زمین و با فاصله از دیوار قرار می دهند تا حتی رطوبت احتمالی دیوار نیز به بافت برنج نفوذ نکند.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی بر آن داشتیم که با یکی از روش های کسب و کار اینترنتی یعنی فروش اینترنتی برنج ،آشنایی بیشتری پیدا کنیم و حداقل قسمتی از دغدغه های راه اندازی کسب و کار از این طریق و همچنین ابهامات خرید از روش فروش اینترنتی محصولات، علی الخصوص برنج را برطرف سازیم. در زمانه ای که در اکثر کشور های سطح اول جهان بخش اعظمی از نیاز های انسان ها با استفاده از وب سایت ها و فروش اینترنتی آن ها انجام می شود، دیگر خرید حداقل کالاهای اساسی منزل مانند برنج می تواند شروعی مناسب برای تشویق و راه اندازی این دسته از کسب و کار های اینترنتی باشد. امیدوارم به سوال مطرح شده درباره فروش اینترنتی برنج و سایر محصولات دیگر در جهان امروز، پاسخی هر چند مختصر داده باشیم.
با توجه به تمامی مطالب گفته شده و همچنین نیاز روز بازار که نیل به سمت بیزینس های آنلاین و تاثیر فناوری در این حوزه ها می باشد ، گروه روزمان نیز همسو با اهداف از پیش تعیین شده خود( خرید آنلاین و بی واسطه برنج شمال) کار خود را در وب سایت شان گسترش داده و سعی وافر داشته رضایت مشتریان را در زمینه ارائه برنج با کیفیت و فروش برنج شمال بدست آورد.

آخرین محصولات

تخفیف
در انبار موجود نمی باشد
تومان ۲۴۱,۰۰۰ تومان ۲۲۸,۰۰۰
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *